Hea tava rongides

Muusika kuulamine

Muusika kuulamine rongis

Selleks, et rong oleks mõnus ja rahulik koht, palun kasuta muusika kuulamiseks ja filmide vaatamiseks kõrvaklappe, samuti ära pea pikki ja häälekaid telefonivestlusi.

Reisimine lemmikloomaga

Reisimine lemmikloomaga

Lemmikloomaga reisimine on lubatud ainult rongi C-alas (vaguniuksed on tähistatud lemmiklooma kleebisega). Lemmikloomale ei ole tarvis osta lisapiletit. Lemmikloomad ei ole lubatud rongi 1. klassi!

Kaasreisja seisab

Kaasreisijaga arvestamine

Märka kaasreisijat ja paku talle istet enda kõrvale vabale kohale. Kui rongis on palju rahvast, palun pane pagas pagasiriiulisse, sülle või istme alla. Ka jalgade koht, jalatsitega või ilma, ei ole mõistagi toolil.

Söömine ja joomine rongis

Söömine, joomine rongis

Kaasavõetud suupistete ja jookide (v.a alkohol) tarvitamine rongis on lubatud. Hea, kui sellega kaasreisijaid ei häiri ning koht reisi lõppedes sama puhtaks jääb.

0
Koroonaviiruse leviku vältimine ühistranspordi kasutamisel

Juhised koroona ajal käitumiseks

Kui tihti puhastatakse ronge?

Elroni rongide sisemust puhastatakse igapäevaselt, sealhulgas pööratakse jätkuvalt erilist tähelepanu erinevatele kontaktpindadele, et vähendada potentsiaalset piisknakkuse levikut.

Kus ma rongis käsi desinfitseerida saan?

Igas meie rongis on tualettruum, kus on võimalik käsi pesta vee ja seebiga. Lisaks on rongidesse paigaldatud ka desinfitseerimisvahendid.

Miks teenindajad rongides maske ei kanna?

Elron on taganud kõikidele klienditeenindajatele nii maskide kui ka kinnaste saadavuse, et võimaldada neile kaitset viiruste eest.

Samuti on rongis kätepesu võimalus ning paigaldatud ka desinfitseerimisvahendid.

Maski kandmine on tugevalt soovituslik eelkõige rongis, kus on palju reisijaid. Mõistame ka, et väiksema täituvuse korral, mil otsekontaktide arv on madalam, ei ole klienditeenindajad seni kogu tööpäeva jooksul maske kasutanud, sest nende 8-10 tunnise vahetuse jooksul on see üsna koormav.

Küll aga palume maski kanda reisijatel, kelle sõidu kestus on oluliselt lühem kui klienditeenindaja tööpäev.

 

 

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet