17.11.2020

Hiiu raudteeülesõidu remont mõjutab sõiduplaani

Elroni rong Balti jaamas

24. ja 25. novembril remonditakse Hiiu raudteeülesõitu ning seetõttu on hilisõhtuste Pääsküla, Keila, Paldiski, ja Turba reiside sõiduplaanides mõningaid muudatusi. Osaliselt tuleb kasutada linnasisesel Pääsküla-Tallinna lõigul bussi.

Suuri muudatusi ülesõidu remondiga õnneks ei kaasne ja valdav osa ronge saab sõita tavapärase plaani alusel. Sõiduplaani erisusi on vaid 24. ja 25 novembri hilisõhtul alates kella 21st, seega puudutavad need vaid üksikuid reise.

24. novembri õhtul tuleb viimasel kolmel Paldiskist ja ühel Turbast tuleval reisil kasutada bussi Pääsküla-Tallinna lõigul. Lisaks muutub kõige viimase Tallinna-Aegviidu reisi väljumisaeg, rong väljub Tallinnast kell 23.04.

25. novembri õhtul palume alates kella 22st Tallinna-Pääsküla lõigul rongile minnes olla tähelepanelik ja jälgida ooteplatvormidel olevaid infosilte, sest siis saab kasutada harjumuspärasest erinevat platvormi ehk üksnes linnasuunalist perrooni. Bussiga on sel päeval asendatud alates Pääskülast vaid kõige hilisem, Paldiskist kell 22.03 sõitu alustav reis.

Rongide sõiduplaanid koos asendusbusside peatuskohtadega on leitavad Elroni kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet