10.05.2022

Esmaspäevast muutub Läänesuuna rongide sõiduplaan

Elroni rong Balti jaamas

Pääsküla-Keila raudteelõigu ümberehitustööde tõttu hakkab alates esmaspäevast, 16. maist kehtima uus sõidugraafik. Muudatus puudutab kõiki läänesuuna liine.

Esmaspäeval, 16. mail algavad raudtee remonttööd Pääsküla jaamas ning Pääsküla-Keila raudteelõigul. Tulenevalt kiirusepiirangutest lisandub kõikidele reisidele sõiduaega ning sõiduplaan on tavapärasest mõnevõrra hõredam.

Ehitustööd on vajalikud selleks, et tulevikus saaks reisijatele pakkuda paremat teenust. Eesti Raudtee teeb Pääsküla-Keila lõigul väga erinevaid töid. Reisijatele paistavad need kõige paremini välja siis, kui kogu Pääsküla-Keila lõigul valmib teine tee, samuti mõned jalakäijate tunnelid. Kui rongid saavad mingit raudteelõiku läbida aeglasemalt, saab käiku anda ka vähem ronge.
Oleme sõiduplaani koostamisel jälginud, et nii Paldiskisse kui Turbasse saaks sama tihti kui tavapäraselt, kuid Keila-Tallinna lõigul ei saa kahjuks kõiki ronge käiku jätta. Et hõredamast graafikust hoolimata oleks endiselt mugav sõita, kasutame suurema reisijate arvuga väljumistel kokku haagitud ronge.

Palume olla tähelepanelik Pääsküla jaamas, kus alates esmaspäevast on teedevaheline platvorm suletud. Tallinna suunas sõitmiseks tuleb kasutada teist platvormi, kust tavapäraselt väljuvad reisid Keila, Paldiski ja Turba poole.

Sõiduplaanimuudatuste info on leitav kodulehelt ning peagi ka ooteplatvormide infostendidelt.

Piletid soovitame ette osta veebist, kus kõik üksikpiletid on 15% soodsamad